Zolotuchin Patrik

Konec kariéry
lis 23, 1995
30 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
23
Góly
1
V základní sestavě
18
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 530
Hodnocení
5,87
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 15, 2021 Tochovice V 2 - 0 82 0 0 0 7,3
  2. Fortuna Divize C srp 7, 2021 Sparta Kutná Hora V 1 - 2 92 0 0 0 6,8
  3. Fortuna Divize C srp 1, 2021 Vysoké Mýto P 0 - 5 91 0 0 0 4,9
  4. Fortuna Divize C říj 10, 2020 Velké Hamry P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C říj 4, 2020 Čáslav P 2 - 2 34 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C zář 26, 2020 Letohrad V 1 - 1 68 0 0 0 5,6
  7. Fortuna Divize C zář 20, 2020 Trutnov V 2 - 1 32 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C zář 13, 2020 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 69 0 0 0 5,1
  9. Fortuna Divize C zář 6, 2020 Polaban Nymburk V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  10. Fortuna Divize C srp 29, 2020 Sparta Kutná Hora V 0 - 3 94 0 0 0 7,4
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 530 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 530 1 530
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,87 5,87

Útok

Góly
1 0,06
Góly ze hry
1 0,06
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,12
Obdržené góly na hřišti
39 2,29
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −1,18
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,35

Disciplína

Žluté karty
1 0,06
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 32 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 63 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Poříčany 2021/2022 2311 530105,87
Fortuna Divize C 2311 530105,87
Poříčany 2020/2021 80508006,08
Fortuna Divize C 80508006,08
Poříčany 2019/2020 132971105,74
Fortuna Divize C 132971105,74
Admira Praha 2015/2016 2451 283206,63
Divize C 2451 283206,63
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení