Šimáček Michal

SK Kosmonosy
Dres
17
pro 11, 1995
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 29, 2020

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
14
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 18, 2021 Poříčany V 4 - 1 91 0 0 0 7,1
  2. Fortuna Divize C zář 11, 2021 Náchod P 3 - 2 92 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C zář 4, 2021 Velké Hamry P 2 - 5 90 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C srp 29, 2021 Dvůr Králové nad Labem R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  5. Fortuna Divize C srp 21, 2021 Benátky nad Jizerou P 1 - 3 94 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C srp 14, 2021 Sokol Libiš R 3 - 3 93 1 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C srp 7, 2021 Hlinsko R 3 - 3 76 0 1 0 5,7
  8. Fortuna Divize C čvc 31, 2021 Sparta Kolín R 1 - 1 48 0 0 0 5,6
  9. Fortuna Divize C zář 5, 2020 Trutnov V 5 - 4 47 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C srp 30, 2020 Benátky nad Jizerou P 7 - 0 62 0 0 0 5,0
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 14 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
14 14
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 6,43
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −6,43
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 34 % Hodnocení 4 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 1 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2025/2026 1014005,90
Kosmonosy 2024/2025 10800
Kosmonosy 2023/2024 70642205,31
Fortuna Divize C 70642205,31
Kosmonosy 2021/2022 2912 457306,30
Fortuna Divize C 2912 457306,30
Kosmonosy 2020/2021 20109005,50
Fortuna Divize C 20109005,50
Ostrá 2019/2020 1501 242105,99
Fortuna Divize C 1501 242105,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení