Glöckner Lukáš

Konec kariéry
led 13, 1996
30 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
24
Góly
6
V základní sestavě
22
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
2 004
Hodnocení
7,00
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 5 - 1 93 0 0 0 7,1
  2. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Chrudim V 1 - 2 94 1 0 0 7,8
  3. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Trutnov V 3 - 1 47 0 0 0 5,8
  4. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Čáslav V 0 - 2 98 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Vysoké Mýto P 0 - 1 96 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Benešov V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  7. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Turnov V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Spoje Praha R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Velké Hamry V 0 - 1 94 1 0 0 8,6
  10. Fortuna Divize C zář 3, 2023 Slavia Hradec Králové V 2 - 0 91 1 0 0 8,8
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 004 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
22 22
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
2 004 2 004
Kapitánem
9 9
Hodnocení
7,00 7,00

Útok

Góly
6 0,27
Góly ze hry
6 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 1,75
Obdržené góly na hřišti
14 0,63
Rozdíl skóre na hřišti
25 1,12
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,45

Disciplína

Žluté karty
2 0,09
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 98 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 59 % Obrana 87 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2462 004207,00
Fortuna Divize C 2462 004207,00
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2622 226206,58
Fortuna Divize C 2622 226206,58
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2341 954206,45
Fortuna Divize C 2341 954206,45
Benátky nad Jizerou 2019/2020 40372006,80
Fortuna Divize C 40372006,80
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2722 464306,19
Fortuna Divize C 2722 464306,19
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení