Barták Daniel

TJ Sokol Železnice
Dres
15
úno 6, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 27, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
546
Hodnocení
6,00
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A říj 13, 2019 Miletín P 0 - 0 82 0 0 0 6,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina A říj 5, 2019 Dolní Kalná V 1 - 3 89 0 0 0 6,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina A zář 29, 2019 Vrchlabí "B" P 3 - 3 69 1 0 0 7,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina A zář 21, 2019 Sparta Úpice V 1 - 3 75 0 0 0 6,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A zář 15, 2019 Kopidlno V 3 - 1 82 0 0 0 7,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 7, 2019 Nová Paka P 2 - 1 94 1 0 0 6,2
  7. JAKO 1. B třída - skupina A zář 1, 2019 Sokol Staré Buky P 1 - 1 81 1 0 0 7,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina A srp 25, 2019 Baník Žacléř P 2 - 0 82 0 0 0 5,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A srp 18, 2019 Spartak Kobylice V 5 - 0 58 2 0 0 9,5
  10. JAKO 1. B třída - skupina A srp 11, 2019 Sokol Bílá Třemešná V 5 - 1 58 2 0 0 9,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 546 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
546 546
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
2 0,33
Góly ze hry
2 0,33
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,32
Obdržené góly na hřišti
10 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 48 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 34 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 72546106,00
5. liga 72546106,00
Sokol Železnice 2025/2026 2942 368505,77
Sokol Železnice 2024/2025 2942 245406,03
Sokol Železnice 2023/2024 2441 682206,57
1. A třída 2441 682206,57
Sokol Železnice 2022/2023 2842 434606,79
AM GNOL 1. A třída 2842 434606,79
Sokol Železnice 2021/2022 2061 489407,03
Sokol Železnice 2020/2021 70517106,79
Sokol Železnice 2019/2020 1381 004007,08
Sokol Železnice 2018/2019 2491 814306,43
Sokol Železnice 2017/2018 1341 032306,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení