Barták Daniel

TJ Sokol Železnice
Dres
15
úno 6, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 27, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
546
Hodnocení
6,00
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 30, 2022 Sobotka V 7 - 0 80 0 0 0 7,4
  2. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2022 Bystřian Kunčice V 0 - 6 91 1 0 0 8,5
  3. AM GNOL 1. A třída říj 16, 2022 Slovan Broumov V 3 - 1 89 0 1 0 6,5
  4. AM GNOL 1. A třída říj 8, 2022 Miletín P 4 - 3 93 0 0 0 5,3
  5. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Česká Skalice P 1 - 2 98 0 0 0 5,3
  6. AM GNOL 1. A třída zář 25, 2022 Roudnice V 1 - 6 91 0 0 0 7,2
  7. AM GNOL 1. A třída zář 18, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 6 - 0 68 0 0 0 7,3
  8. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Sokol Třebeš "B" V 3 - 4 94 1 0 0 7,8
  9. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2022 Nové Město nad Metují V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  10. AM GNOL 1. A třída srp 28, 2022 Trutnov "B" P 1 - 1 71 0 0 0 6,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 546 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
546 546
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
2 0,33
Góly ze hry
2 0,33
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,32
Obdržené góly na hřišti
10 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 48 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 34 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 72546106,00
5. liga 72546106,00
Sokol Železnice 2025/2026 2942 368505,77
Sokol Železnice 2024/2025 2942 245406,03
Sokol Železnice 2023/2024 2441 682206,57
1. A třída 2441 682206,57
Sokol Železnice 2022/2023 2842 434606,79
AM GNOL 1. A třída 2842 434606,79
Sokol Železnice 2021/2022 2061 489407,03
Sokol Železnice 2020/2021 70517106,79
Sokol Železnice 2019/2020 1381 004007,08
Sokol Železnice 2018/2019 2491 814306,43
Sokol Železnice 2017/2018 1341 032306,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení