Dres
12
úno 11, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
17
Hodnocení
–
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 8, 2024 Jaroměř P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Sokol Železnice R 2 - 2 86 1 1 0 7,0
  3. VOTROK Krajský přebor srp 25, 2024 Sokol Třebeš V 2 - 0 84 1 1 0 8,4
  4. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 96 0 1 0 4,8
  5. VOTROK Krajský přebor srp 11, 2024 Česká Skalice V 2 - 0 74 1 0 0 8,5
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2024 Červený Kostelec V 2 - 4 20 1 0 0 7,7
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2024 Jičín V 1 - 0 61 0 0 0 6,6
  8. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2024 Libčany P 3 - 0 91 0 1 0 4,6
  9. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2024 Jaroměř P 1 - 4 56 0 0 0 5,4
  10. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2024 Týniště nad Orlicí R 2 - 2 62 1 0 0 7,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 17 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
17 17
Kapitánem
0 0
Hodnocení
– –

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % – Hodnocení 6 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2026/2027 201700
5. liga 201700
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2025/2026 2441 471705,94
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2024/2025 26101 993806,46
VOTROK Krajský přebor 25101 898806,51
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2023/2024 2431 075506,33
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2022/2023 2671 959206,55
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2021/2022 1341 004306,62
Černilov 2021/2022 1541 040405,58
Černilov 2020/2021 1022013,40
Černilov 2019/2020 93465106,23
Černilov 2018/2019 2181 401416,71
AM GNOL 1. A třída 2181 401416,71
Černilov 2017/2018 2351 401706,40
AM GNOL 1. A třída 2351 401706,40
Černilov 2016/2017 27252 3051016,78
JAKO 1. A třída 27252 3051016,78
Černilov 2015/2016 2391 669916,26
1. A třída 2391 669916,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení