Dres
12
úno 11, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 6, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
17
Hodnocení
–
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor dub 7, 2024 Česká Skalice V 3 - 1 57 0 0 0 6,9
  2. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2024 Lázně Bělohrad R 0 - 0 35 0 0 0 6,0
  3. VOTROK Krajský přebor bře 24, 2024 Jiskra Hořice V 3 - 0 60 0 0 0 7,2
  4. VOTROK Krajský přebor bře 16, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 2 64 0 0 0 6,6
  5. VOTROK Krajský přebor bře 9, 2024 Spartak Police nad Metují P 2 - 5 34 0 0 0 5,9
  6. VOTROK Krajský přebor lis 11, 2023 Sokol Třebeš P 1 - 3 19 0 0 0 5,9
  7. VOTROK Krajský přebor lis 5, 2023 Chlumec nad Cidlinou R 2 - 2 15 0 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor říj 29, 2023 Dobruška R 0 - 0 19 0 1 0 5,6
  9. VOTROK Krajský přebor říj 21, 2023 Náchod P 4 - 2 11 0 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor říj 8, 2023 Jičín P 2 - 0 11 0 0 0 5,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 17 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
17 17
Kapitánem
0 0
Hodnocení
– –

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % – Hodnocení 6 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2026/2027 201700
5. liga 201700
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2025/2026 2441 471705,94
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2024/2025 26101 993806,46
VOTROK Krajský přebor 25101 898806,51
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2023/2024 2431 075506,33
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2022/2023 2671 959206,55
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2021/2022 1341 004306,62
Černilov 2021/2022 1541 040405,58
Černilov 2020/2021 1022013,40
Černilov 2019/2020 93465106,23
Černilov 2018/2019 2181 401416,71
AM GNOL 1. A třída 2181 401416,71
Černilov 2017/2018 2351 401706,40
AM GNOL 1. A třída 2351 401706,40
Černilov 2016/2017 27252 3051016,78
JAKO 1. A třída 27252 3051016,78
Černilov 2015/2016 2391 669916,26
1. A třída 2391 669916,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení