Pečenka Jiří

SK Libčany
Dres
14
úno 27, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 2, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
624
Hodnocení
6,44
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 5, 2024 Vrchlabí R 2 - 2 45 0 0 0 5,7
  2. 1. A třída dub 27, 2024 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  3. 1. A třída dub 20, 2024 Miletín V 0 - 6 91 2 0 0 9,5
  4. 1. A třída dub 13, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C dub 7, 2024 Turnov P 6 - 0 55 0 0 0 5,6
  6. 1. A třída bře 30, 2024 Vysoká nad Labem P 4 - 3 94 2 0 0 7,2
  7. 1. A třída bře 24, 2024 Bystřian Kunčice V 6 - 3 90 0 1 0 6,7
  8. 1. A třída bře 17, 2024 Sokol Železnice P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  9. 1. A třída bře 9, 2024 Třebechovice pod Orebem P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  10. 1. A třída lis 11, 2023 Nové Město nad Metují V 0 - 2 92 1 0 0 8,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 624 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
624 624
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,44 6,44

Útok

Góly
2 0,29
Góly ze hry
2 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,88
Obdržené góly na hřišti
13 1,88
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 82 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 40 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 92624006,44
5. liga 92624006,44
Libčany 2025/2026 114828107,06
Jiskra Hořice 2025/2026 51247006,66
Jiskra Hořice 2024/2025 117870306,50
Slavia Hradec Králové 2023/2024 23131 625206,84
Jiskra Hořice 2022/2023 22151 895106,68
Slavia Hradec Králové 2021/2022 29151 703306,99
MIACOM Krajský přebor 28151 644307,05
Jiskra Hořice 2020/2021 52398106,08
Jiskra Hořice 2019/2020 13101 187106,67
VOTROK Krajský přebor 13101 187106,67
Jiskra Hořice 2018/2019 29212 618506,65
VOTROK Krajský přebor 29212 618506,65
Spartak Kobylice 2015/2016 1221 082106,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení