Pečenka Jiří

SK Libčany
Dres
14
úno 27, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 2, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
624
Hodnocení
6,44
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor říj 16, 2022 Slavia Hradec Králové P 4 - 4 96 0 1 0 5,7
  2. M GROUP CZ Krajský přebor říj 9, 2022 Vrchlabí V 4 - 2 92 2 0 0 9,5
  3. M GROUP CZ Krajský přebor říj 2, 2022 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 92 0 0 0 5,0
  4. M GROUP CZ Krajský přebor zář 25, 2022 Spartak Police nad Metují V 6 - 0 91 2 0 0 9,5
  5. M GROUP CZ Krajský přebor zář 17, 2022 Solnice P 4 - 1 90 1 0 0 6,0
  6. M GROUP CZ Krajský přebor zář 11, 2022 Vysoká nad Labem P 1 - 3 70 0 0 0 5,1
  7. M GROUP CZ Krajský přebor zář 3, 2022 Libčany V 1 - 2 94 1 0 0 8,3
  8. M GROUP CZ Krajský přebor srp 28, 2022 Sokol Třebeš V 3 - 0 91 3 0 0 10,0
  9. M GROUP CZ Krajský přebor srp 21, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 1 97 1 0 0 7,3
  10. M GROUP CZ Krajský přebor srp 12, 2022 Kostelec nad Orlicí V 3 - 1 90 1 0 0 8,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 624 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
624 624
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,44 6,44

Útok

Góly
2 0,29
Góly ze hry
2 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,88
Obdržené góly na hřišti
13 1,88
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 82 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 40 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 92624006,44
5. liga 92624006,44
Libčany 2025/2026 114828107,06
Jiskra Hořice 2025/2026 51247006,66
Jiskra Hořice 2024/2025 117870306,50
Slavia Hradec Králové 2023/2024 23131 625206,84
Jiskra Hořice 2022/2023 22151 895106,68
Slavia Hradec Králové 2021/2022 29151 703306,99
MIACOM Krajský přebor 28151 644307,05
Jiskra Hořice 2020/2021 52398106,08
Jiskra Hořice 2019/2020 13101 187106,67
VOTROK Krajský přebor 13101 187106,67
Jiskra Hořice 2018/2019 29212 618506,65
VOTROK Krajský přebor 29212 618506,65
Spartak Kobylice 2015/2016 1221 082106,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení