Kučera Tomáš

SK Roudnice
Dres
14
úno 27, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2016

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
910
Hodnocení
5,28
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 14, 2024 Sokol Třebeš "B" P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  2. 1. A třída čvn 8, 2024 Miletín P 4 - 1 91 0 0 0 5,0
  3. 1. A třída čvn 2, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 6 - 1 93 3 0 0 10,0
  4. 1. A třída kvě 25, 2024 Kostelec nad Orlicí P 4 - 3 93 0 0 0 5,2
  5. 1. A třída kvě 19, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída kvě 11, 2024 Bystřian Kunčice V 2 - 3 92 0 0 0 6,8
  7. 1. A třída kvě 4, 2024 Sokol Železnice R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  8. 1. A třída dub 27, 2024 Třebechovice pod Orebem V 0 - 3 93 1 0 0 8,4
  9. 1. A třída dub 21, 2024 Sokol Stěžery R 2 - 2 91 1 0 0 7,0
  10. 1. A třída dub 13, 2024 Nové Město nad Metují V 1 - 5 27 0 0 0 6,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 910 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
910 910
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,28 5,28

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,29
Obdržené góly na hřišti
35 3,46
Rozdíl skóre na hřišti
−22 −2,18
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,30
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 51 % 4 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 9 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 101910305,28
5. liga 101910305,28
Roudnice 2025/2026 2121 728306,00
Roudnice 2024/2025 30142 651607,09
AGRO CS 1. A třída 30142 651607,09
Roudnice 2023/2024 29122 488206,46
1. A třída 29122 488206,46
Roudnice 2022/2023 15121 296416,73
AM GNOL 1. A třída 15121 296416,73
Roudnice 2021/2022 25152 137407,07
AM GNOL 1. A třída 25152 137407,07
Roudnice 2020/2021 73453007,07
Roudnice 2019/2020 1591 344317,06
AM GNOL 1. A třída 1591 344317,06
Roudnice 2018/2019 26192 129406,90
AM GNOL 1. A třída 26192 129406,90
Roudnice 2017/2018 25162 223106,92
AM GNOL 1. A třída 25162 223106,92
Roudnice 2016/2017 28232 512106,92
JAKO 1. A třída 28232 512106,92
Roudnice 2015/2016 116958316,71
1. A třída 116958316,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení