Kučera Tomáš

SK Roudnice
Dres
14
úno 27, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2016

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
910
Hodnocení
5,28
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Lázně Bělohrad V 0 - 1 90 0 0 0 7,1
  2. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Česká Skalice P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída dub 16, 2022 Nový Hradec Králové V 2 - 4 91 1 0 0 8,5
  4. AM GNOL 1. A třída dub 10, 2022 Slovan Broumov V 4 - 2 90 0 0 0 7,0
  5. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 0 - 3 68 0 0 0 7,2
  6. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2021 Sobotka P 5 - 2 91 2 0 0 7,0
  7. AM GNOL 1. A třída říj 30, 2021 Bystřian Kunčice P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  8. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Solnice P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  9. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2021 Nové Město nad Metují V 0 - 3 90 1 0 0 8,4
  10. AM GNOL 1. A třída říj 17, 2021 Náchod "B" V 3 - 1 82 0 0 0 7,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 910 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
910 910
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,28 5,28

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,29
Obdržené góly na hřišti
35 3,46
Rozdíl skóre na hřišti
−22 −2,18
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,30
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 51 % 4 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 9 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 101910305,28
5. liga 101910305,28
Roudnice 2025/2026 2121 728306,00
Roudnice 2024/2025 30142 651607,09
AGRO CS 1. A třída 30142 651607,09
Roudnice 2023/2024 29122 488206,46
1. A třída 29122 488206,46
Roudnice 2022/2023 15121 296416,73
AM GNOL 1. A třída 15121 296416,73
Roudnice 2021/2022 25152 137407,07
AM GNOL 1. A třída 25152 137407,07
Roudnice 2020/2021 73453007,07
Roudnice 2019/2020 1591 344317,06
AM GNOL 1. A třída 1591 344317,06
Roudnice 2018/2019 26192 129406,90
AM GNOL 1. A třída 26192 129406,90
Roudnice 2017/2018 25162 223106,92
AM GNOL 1. A třída 25162 223106,92
Roudnice 2016/2017 28232 512106,92
JAKO 1. A třída 28232 512106,92
Roudnice 2015/2016 116958316,71
1. A třída 116958316,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení