Bureš Pavel

Konec kariéry
bře 5, 1996
30 let
Země
CZEČesko

1. A třída 2023/2024

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
3
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
285
Hodnocení
6,10
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 21, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 4 - 0 60 2 0 0 9,7
  2. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Sokol Třebeš "B" P 4 - 1 90 0 1 0 4,6
  3. AM GNOL 1. A třída srp 7, 2022 Nové Město nad Metují V 3 - 1 30 0 1 0 5,9
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 12, 2022 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 2 47 0 0 0 6,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Trutnov "B" V 6 - 4 23 0 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída bře 12, 2022 Nový Hradec Králové P 3 - 0 63 0 0 0 5,1
  7. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2021 Týniště nad Orlicí P 9 - 1 90 0 0 0 4,7
  8. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Lokomotiva Hradec Králové P 4 - 1 90 0 1 0 4,6
  9. AM GNOL 1. A třída říj 24, 2021 Trutnov "B" V 1 - 2 91 0 1 0 6,4
  10. AM GNOL 1. A třída říj 17, 2021 Sokol Nepolisy V 4 - 1 71 0 0 0 7,0
2023/2024 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 285 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
285 285
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
1 0,32
Góly ze hry
1 0,32
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 0,63
Obdržené góly na hřišti
7 2,21
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −1,58
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,32

Disciplína

Žluté karty
1 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 1. A třída 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 54 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2023/2024 51285206,10
1. A třída 51285206,10
Slovan Broumov 2022/2023 1841 264705,86
AM GNOL 1. A třída 1841 264705,86
Slovan Broumov 2021/2022 1801 292505,83
AM GNOL 1. A třída 1801 292505,83
Lokomotiva Meziměstí 2020/2021 31247105,77
Lokomotiva Meziměstí 2019/2020 94691106,01
Lokomotiva Meziměstí 2018/2019 1731 049406,12
Slovan Broumov 2016/2017 160694405,77
Slovan Broumov 2015/2016 171517005,83
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení