Taneček Jakub

SK Sobotka
Dres
18
bře 9, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2024

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
5
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
487
Hodnocení
6,60
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2018 Spartak Police nad Metují P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2018 Sparta Úpice V 3 - 2 93 2 1 0 8,9
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 20, 2018 Náchod "B" V 1 - 5 93 3 0 0 10,0
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2018 Tatran Hostinné V 3 - 1 92 1 0 0 8,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 6, 2018 Kratonohy "B" P 4 - 2 93 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2018 Slovan Broumov P 1 - 1 91 1 0 0 7,1
  7. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2018 Spartak Kobylice V 6 - 1 90 2 0 0 9,7
  8. AM GNOL 1. A třída dub 21, 2018 Sokol Bílá Třemešná V 0 - 6 90 2 0 0 9,2
  9. AM GNOL 1. A třída dub 8, 2018 Roudnice P 5 - 2 91 1 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2018 Černilov V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 487 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
487 487
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
3 0,55
Góly ze hry
3 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,59
Obdržené góly na hřišti
7 1,29
Rozdíl skóre na hřišti
7 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,37

Disciplína

Žluté karty
3 0,55
Červené karty
1 0,18

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 78 % 84 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 76 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 73487316,60
Sobotka 2025/2026 101498006,55
Sobotka 2024/2025 50431006,56
Sokol Stará Paka 2023/2024 70263105,62
Sokol Stará Paka 2022/2023 21221 836407,10
Sokol Stará Paka 2021/2022 22161 900406,68
Sobotka 2019/2020 99759107,22
Sobotka 2018/2019 136695306,05
Turnov 2018/2019 1078005,70
Sobotka 2017/2018 28342 436507,68
AM GNOL 1. A třída 28342 436507,68
Sobotka 2016/2017 2782 111506,23
JAKO 1. A třída 2782 111506,23
Sobotka 2015/2016 105792106,40
1. A třída 105792106,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení