Zbudil Aleš

FK Letohrad
Dres
9
dub 10, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 30, 2019

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
537
Hodnocení
5,51
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 23, 2023 Chrudim P 1 - 3 29 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Čáslav V 1 - 0 67 0 0 0 6,6
  3. Fortuna Divize C zář 2, 2023 Vysoké Mýto P 2 - 0 79 0 0 0 5,1
  4. Fortuna Divize C srp 26, 2023 Benešov P 0 - 1 32 0 0 0 5,9
  5. Fortuna Divize C srp 20, 2023 Turnov P 4 - 0 60 0 0 0 5,1
  6. Fortuna Divize C srp 12, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 1 83 0 0 0 5,3
  7. Fortuna Divize C srp 5, 2023 Velké Hamry P 2 - 0 70 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C čvn 10, 2023 Hlinsko P 3 - 1 62 0 1 0 4,7
  9. Fortuna Divize C čvn 3, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 71 0 0 0 7,2
  10. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 1 70 0 0 0 6,6
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 537 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
537 537
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,51 5,51

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,17
Obdržené góly na hřišti
20 3,35
Rozdíl skóre na hřišti
−13 −2,18
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 13 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 16 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2026/2027 81537105,51
Letohrad 2023/2024 2912 276305,53
Fortuna Divize C 2912 276305,53
Letohrad 2022/2023 2942 251406,01
Fortuna Divize C 2942 251406,01
Letohrad 2021/2022 2952 092106,36
Fortuna Divize C 2952 092106,36
Letohrad 2020/2021 70346005,86
Fortuna Divize C 70346005,86
Letohrad 2019/2020 123706006,36
Fortuna Divize C 123706006,36
Náchod 2018/2019 120606105,70
Fortuna Divize C 110561105,73
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 1046006,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení