Macek Milan

Konec kariéry
dub 28, 1996
30 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
29
Góly
5
V základní sestavě
21
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
1 875
Hodnocení
6,62
Žluté karty
8
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Dobrovice V 1 - 2 97 0 1 0 6,5
  2. Fortuna Divize C čvn 9, 2024 Ústí nad Orlicí V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C čvn 2, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 2 87 1 0 0 8,3
  4. Fortuna Divize C kvě 26, 2024 Chrudim V 2 - 0 80 1 0 0 8,5
  5. Fortuna Divize C kvě 19, 2024 Trutnov V 1 - 6 71 0 0 0 7,3
  6. Fortuna Divize C kvě 12, 2024 Čáslav V 2 - 1 69 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Vysoké Mýto V 0 - 1 79 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C dub 28, 2024 Benešov V 2 - 0 68 0 0 0 7,0
  9. Fortuna Divize C dub 21, 2024 Turnov P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  10. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Spoje Praha V 1 - 3 79 1 0 0 7,7
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 875 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
1 875 1 875
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,62 6,62

Útok

Góly
5 0,24
Góly ze hry
5 0,24
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 1,49
Obdržené góly na hřišti
14 0,67
Rozdíl skóre na hřišti
17 0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
13 0,62

Disciplína

Žluté karty
8 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 91 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 87 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2951 875806,62
Fortuna Divize C 2951 875806,62
Benátky nad Jizerou 2022/2023 30102 3321606,62
Fortuna Divize C 30102 3321606,62
Benátky nad Jizerou 2021/2022 30152 522806,76
Fortuna Divize C 30152 522806,76
Benátky nad Jizerou 2020/2021 85715106,77
Fortuna Divize C 85715106,77
Benátky nad Jizerou 2019/2020 1641 392816,44
Fortuna Divize C 1641 392816,44
Admira Praha 2015/2016 2771 670606,36
Divize C 2771 670606,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení