Macek Milan

Konec kariéry
dub 28, 1996
30 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
29
Góly
5
V základní sestavě
21
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
1 875
Hodnocení
6,62
Žluté karty
8
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 3, 2023 Brandýs nad Labem P 3 - 1 94 1 1 0 5,6
  2. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Vysoké Mýto V 2 - 0 62 0 0 0 7,2
  3. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Chrudim V 1 - 4 63 0 1 0 6,8
  4. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Slovan Liberec P 0 - 1 93 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Náchod V 0 - 1 68 0 1 0 6,6
  6. Fortuna Divize C dub 30, 2023 Velké Hamry V 2 - 1 51 0 1 0 6,6
  7. Fortuna Divize C dub 23, 2023 Turnov R 1 - 1 49 0 1 0 6,0
  8. Fortuna Divize C dub 19, 2023 Hlinsko V 0 - 3 23 0 1 0 5,8
  9. Fortuna Divize C dub 15, 2023 Dobrovice P 2 - 0 99 0 1 0 4,6
  10. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 37 0 0 0 5,9
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 875 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
1 875 1 875
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,62 6,62

Útok

Góly
5 0,24
Góly ze hry
5 0,24
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 1,49
Obdržené góly na hřišti
14 0,67
Rozdíl skóre na hřišti
17 0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
13 0,62

Disciplína

Žluté karty
8 0,38
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 91 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 87 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2951 875806,62
Fortuna Divize C 2951 875806,62
Benátky nad Jizerou 2022/2023 30102 3321606,62
Fortuna Divize C 30102 3321606,62
Benátky nad Jizerou 2021/2022 30152 522806,76
Fortuna Divize C 30152 522806,76
Benátky nad Jizerou 2020/2021 85715106,77
Fortuna Divize C 85715106,77
Benátky nad Jizerou 2019/2020 1641 392816,44
Fortuna Divize C 1641 392816,44
Admira Praha 2015/2016 2771 670606,36
Divize C 2771 670606,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení