Dres
3
kvě 31, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
571
Hodnocení
6,04
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B dub 5, 2025 Slavoj Teplice nad Metují P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B lis 9, 2024 Lokomotiva Hradec Králové P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina B lis 3, 2024 Sokol Javornice P 1 - 2 97 0 0 0 5,2
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 26, 2024 Sokol Dohalice P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina B zář 29, 2024 Sokol Provodov R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 22, 2024 Nové Město nad Metují P 0 - 2 91 0 1 0 4,6
  7. JAKO 1. B třída - skupina B zář 8, 2024 Spartak Opočno V 6 - 1 94 2 0 0 9,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B srp 31, 2024 Olympia Hradec Králové 1901 V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 17, 2024 Lokomotiva Meziměstí P 3 - 2 62 0 2 1 3,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina B srp 11, 2024 Slavoj Předměřice nad Labem R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 571 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
571 571
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,68
Obdržené góly na hřišti
20 3,15
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 52 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 12 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 70571006,04
5. liga 70571006,04
Česká Skalice 2025/2026 2712 532406,49
AGRO CS 1. A třída 2712 532406,49
Náchod "B" 2024/2025 2021 814315,88
Náchod 2023/2024 3332 632206,35
Náchod 2022/2023 4203 437305,72
Fortuna Divize C 2001 610205,73
Náchod "B" 2021/2022 2402 154105,82
AM GNOL 1. A třída 2402 154105,82
Náchod "B" 2020/2021 60545105,62
Náchod 2019/2020 1751 398206,32
Náchod 2018/2019 4543 067506,16
Fortuna Divize C 2101 372305,85
Náchod 2017/2018 3903 260306,50
Náchod 2016/2017 2922 372306,12
Náchod "B" 2015/2016 2612 156206,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení