Dres
3
kvě 31, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
571
Hodnocení
6,04
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2018 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 1 96 0 0 0 7,1
  2. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2018 Červený Kostelec V 3 - 1 90 0 0 0 7,0
  3. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2018 Jiskra Hořice V 7 - 1 90 0 0 0 7,2
  4. VOTROK Krajský přebor dub 7, 2018 Jičín V 0 - 2 91 0 0 0 7,3
  5. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2018 Libčany V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  6. VOTROK Krajský přebor bře 24, 2018 Nové Město nad Metují V 0 - 3 72 0 0 0 7,2
  7. VOTROK Krajský přebor bře 17, 2018 Slavia Hradec Králové V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  8. VOTROK Krajský přebor lis 18, 2017 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 3 90 0 1 0 6,6
  9. VOTROK Krajský přebor lis 11, 2017 Lázně Bělohrad V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  10. VOTROK Krajský přebor lis 5, 2017 Sokol Třebeš V 1 - 4 90 0 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 571 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
571 571
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,68
Obdržené góly na hřišti
20 3,15
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 52 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 12 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 70571006,04
5. liga 70571006,04
Česká Skalice 2025/2026 2712 532406,49
AGRO CS 1. A třída 2712 532406,49
Náchod "B" 2024/2025 2021 814315,88
Náchod 2023/2024 3332 632206,35
Náchod 2022/2023 4203 437305,72
Fortuna Divize C 2001 610205,73
Náchod "B" 2021/2022 2402 154105,82
AM GNOL 1. A třída 2402 154105,82
Náchod "B" 2020/2021 60545105,62
Náchod 2019/2020 1751 398206,32
Náchod 2018/2019 4543 067506,16
Fortuna Divize C 2101 372305,85
Náchod 2017/2018 3903 260306,50
Náchod 2016/2017 2922 372306,12
Náchod "B" 2015/2016 2612 156206,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení