Hlavsa Jaroslav

SK Vysoké Mýto
Dres
5
čvn 14, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 21, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
46
Hodnocení
6,50
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Čáslav V 2 - 1 78 0 0 0 6,7
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Náchod V 1 - 3 90 0 1 0 6,5
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Trutnov V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Kosmonosy R 3 - 3 50 0 0 0 6,6
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4, 2025 Svitavy V 2 - 1 11 0 0 0 5,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27, 2025 Hlinsko V 1 - 2 21 0 0 0 5,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Brandýs nad Labem P 1 - 2 76 0 0 0 5,6
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2025 Turnov P 4 - 2 28 0 0 0 5,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 16, 2025 Chrudim V 0 - 3 34 0 0 0 6,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9, 2025 Přepeře P 0 - 1 30 0 0 0 5,9
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 46 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
46 46
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 3,91
Obdržené góly na hřišti
1 1,96
Rozdíl skóre na hřišti
1 1,96
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 79 % Hodnocení 12 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2026/2027 1046006,50
Vysoké Mýto 2025/2026 1911 046106,34
Vysoké Mýto 2024/2025 2521 686106,46
Vysoké Mýto 2023/2024 2421 558106,13
Fortuna Divize C 2421 558106,13
Vysoké Mýto 2022/2023 2632 371306,20
Fortuna Divize C 2632 371306,20
Vysoké Mýto 2021/2022 2832 488206,64
Fortuna Divize C 2832 488206,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení