Hlavsa Jaroslav

SK Vysoké Mýto
Dres
5
čvn 14, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 21, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
46
Hodnocení
6,50
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Benátky nad Jizerou P 0 - 1 19 0 0 0 5,5
  2. Fortuna Divize C dub 28, 2024 Velké Hamry P 4 - 0 94 0 0 0 4,9
  3. Fortuna Divize C dub 20, 2024 Slavia Hradec Králové V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  4. Fortuna Divize C dub 14, 2024 Hlinsko V 1 - 2 97 0 0 0 6,8
  5. Fortuna Divize C dub 6, 2024 Kosmonosy R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C bře 30, 2024 Letohrad V 0 - 2 34 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C bře 23, 2024 Dobrovice V 2 - 0 13 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 20 0 0 0 5,9
  9. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 4 - 1 20 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C lis 4, 2023 Čáslav V 1 - 0 30 0 0 0 6,1
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 46 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
46 46
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
2 3,91
Obdržené góly na hřišti
1 1,96
Rozdíl skóre na hřišti
1 1,96
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 79 % Hodnocení 12 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2026/2027 1046006,50
Vysoké Mýto 2025/2026 1911 046106,34
Vysoké Mýto 2024/2025 2521 686106,46
Vysoké Mýto 2023/2024 2421 558106,13
Fortuna Divize C 2421 558106,13
Vysoké Mýto 2022/2023 2632 371306,20
Fortuna Divize C 2632 371306,20
Vysoké Mýto 2021/2022 2832 488206,64
Fortuna Divize C 2832 488206,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení