Houser Adam

Konec kariéry
čvn 21, 1996
30 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
28
Góly
3
V základní sestavě
27
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 453
Hodnocení
6,70
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 8, 2019 Český Brod V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  2. Fortuna Divize C čvn 5, 2019 Náchod P 4 - 2 35 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C čvn 1, 2019 Velké Hamry V 0 - 5 90 1 0 0 8,5
  4. Fortuna Divize C kvě 25, 2019 Turnov V 6 - 0 66 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C kvě 18, 2019 Spartak Slatiňany P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C kvě 11, 2019 Horky nad Jizerou V 5 - 1 92 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C kvě 5, 2019 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Čáslav V 4 - 0 86 0 1 0 7,0
  9. Fortuna Divize C dub 21, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  10. Fortuna Divize C dub 13, 2019 Přepeře V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 453 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
27 27
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 453 2 453
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,70 6,70

Útok

Góly
3 0,11
Góly ze hry
3 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
75 2,75
Obdržené góly na hřišti
27 0,99
Rozdíl skóre na hřišti
48 1,76
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,37

Disciplína

Žluté karty
2 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 95 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 56 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2018/2019 2832 453206,70
Fortuna Divize C 2832 453206,70
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2017/2018 2111 764006,11
Fortuna Divize C 2111 764006,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení