Štěpánek Michal

Bez angažmá
čvn 22, 1996
30 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
550
Hodnocení
6,94
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 5, 2019 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 0 48 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Čáslav V 4 - 0 21 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C dub 21, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 3 22 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Trutnov V 3 - 2 88 0 1 0 6,4
  5. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Vysoké Mýto V 2 - 4 75 0 0 0 6,9
  6. Fortuna Divize C lis 10, 2018 Český Brod V 1 - 2 70 0 0 0 5,9
  7. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Velké Hamry V 3 - 1 89 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Turnov V 0 - 4 31 0 1 0 5,7
  9. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Spartak Slatiňany V 7 - 1 31 0 0 0 6,3
  10. Fortuna Divize C říj 13, 2018 Horky nad Jizerou P 1 - 0 22 0 0 0 5,9
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 550 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
550 550
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,94 6,94

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 3,60
Obdržené góly na hřišti
4 0,65
Rozdíl skóre na hřišti
18 2,95
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 98 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2024/2025 101550006,94
Velké Hamry 2022/2023 1501 203006,44
Fortuna Divize C 1501 203006,44
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2018/2019 2311 107206,22
Fortuna Divize C 2311 107206,22
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 40364005,32
Divize C 40364005,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení