Bárta František

SK Roudnice
Dres
15
čvc 2, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2013

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
281
Hodnocení
5,57
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída zář 23, 2023 Sokol Stěžery V 1 - 5 92 0 0 0 7,1
  2. 1. A třída zář 17, 2023 Nové Město nad Metují V 4 - 0 91 0 0 0 7,4
  3. 1. A třída zář 9, 2023 Nový Hradec Králové P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  4. 1. A třída zář 3, 2023 Slovan Broumov R 1 - 1 93 0 1 0 5,6
  5. 1. A třída srp 26, 2023 Vysoká nad Labem P 3 - 1 95 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída srp 20, 2023 Trutnov "B" P 1 - 2 94 0 1 0 4,9
  7. 1. A třída srp 13, 2023 Vrchlabí R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  8. 1. A třída srp 5, 2023 Sokol Třebeš "B" R 2 - 2 93 0 0 0 6,1
  9. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 0 - 1 8 0 0 0 –
  10. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Solnice P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 281 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
281 281
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 1,60
Obdržené góly na hřišti
8 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 32 % 9 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2025/2026 30281005,57
Roudnice 2023/2024 1521 387206,23
1. A třída 1521 387206,23
Roudnice 2022/2023 10800
Roudnice 2021/2022 2451 949506,73
AM GNOL 1. A třída 2451 949506,73
Roudnice 2020/2021 81663106,86
Roudnice 2019/2020 1641 467006,71
AM GNOL 1. A třída 1641 467006,71
Roudnice 2018/2019 2912 664306,27
AM GNOL 1. A třída 2912 664306,27
Roudnice 2017/2018 2712 450516,36
AM GNOL 1. A třída 2712 450516,36
Roudnice 2016/2017 1301 031216,08
JAKO 1. A třída 1301 031216,08
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení