Etflaiš Ondřej

FK Černilov
Dres
7
srp 27, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 17, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
828
Hodnocení
5,48
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 18, 2024 Sokol Stěžery V 0 - 1 23 0 0 0 6,5
  2. 1. A třída kvě 11, 2024 Miletín V 8 - 1 16 0 0 0 6,0
  3. 1. A třída kvě 4, 2024 Nové Město nad Metují V 2 - 5 31 0 0 0 6,1
  4. 1. A třída dub 27, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 4 - 1 15 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída bře 9, 2024 Trutnov "B" V 1 - 3 13 0 0 0 6,1
  6. 1. A třída lis 30, 2023 Třebechovice pod Orebem V 4 - 1 53 0 1 0 5,9
  7. 1. A třída lis 12, 2023 Vrchlabí R 2 - 2 9 0 0 0 –
  8. 1. A třída říj 14, 2023 Miletín V 1 - 5 16 0 0 0 6,1
  9. 1. A třída říj 7, 2023 Nové Město nad Metují V 8 - 1 61 0 0 0 7,4
  10. 1. A třída zář 30, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 4 7 1 0 0 7,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 828 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
828 828
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,48 5,48

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,30
Obdržené góly na hřišti
20 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,87
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
3 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 13 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 90828305,48
AGRO CS 6. liga 90828305,48
Černilov 2025/2026 1721 301415,58
AGRO CS 1. A třída 1721 301415,58
Vysoká nad Labem 2024/2025 10500
Vysoká nad Labem 2023/2024 211548206,26
1. A třída 211548206,26
Sokol Malšovice 2022/2023 71419215,60
Sokol Třebeš 2022/2023 171818206,02
Černilov 2021/2022 2402 018405,13
Černilov 2020/2021 2047005,75
Sokol Malšovice 2020/2021 51419415,14
Sokol Malšovice 2019/2020 1311 198306,00
Sokol Malšovice 2018/2019 90769216,03
Sokol Malšovice 2017/2018 2411 8381105,70
Sokol Malšovice 2016/2017 2411 755206,02
Sokol Malšovice 2015/2016 2511 497505,87
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení