Dres
4
zář 2, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2016

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
660
Hodnocení
5,40
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 16, 2020 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 3 97 0 1 0 6,7
  2. VOTROK Krajský přebor bře 8, 2020 Chlumec nad Cidlinou P 4 - 2 91 0 1 0 4,6
  3. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 1 93 0 1 0 6,7
  4. VOTROK Krajský přebor říj 26, 2019 Jiskra Hořice P 0 - 3 90 0 1 0 4,6
  5. VOTROK Krajský přebor říj 12, 2019 Sokol Třebeš V 4 - 1 65 1 0 0 8,3
  6. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2019 Vysoká nad Labem P 1 - 1 95 0 1 0 5,7
  7. VOTROK Krajský přebor zář 28, 2019 Slavia Hradec Králové V 1 - 0 91 1 0 0 8,3
  8. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2019 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 1 90 0 1 0 4,6
  9. VOTROK Krajský přebor zář 14, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 P 3 - 3 77 1 1 0 6,2
  10. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2019 Červený Kostelec P 2 - 0 73 0 1 0 4,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 660 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
660 660
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,40 5,40

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,14

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,82
Obdržené góly na hřišti
20 2,73
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
2 0,27
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 11 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 81660205,40
AGRO CS 6. liga 81660205,40
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2882 4571406,00
AGRO CS 1. A třída 2882 4571406,00
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2351 727816,20
AGRO CS 1. A třída 2351 727816,20
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 28122 228906,98
1. A třída 28122 228906,98
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 1531 180815,18
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 2882 408606,12
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 83745206,11
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 1231 010805,70
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 1941 532906,34
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 2541 999816,32
Kostelec nad Orlicí 2016/2017 2882 3341106,20
VOTROK Krajský přebor 2882 3341106,20
Náchod 2015/2016 30101 917107,17
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení