Dres
3
zář 3, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 25, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
744
Hodnocení
6,25
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor bře 17, 2019 Červený Kostelec V 4 - 0 90 0 0 0 8,1
  2. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2018 Slavia Hradec Králové P 2 - 1 96 0 0 0 4,7
  3. VOTROK Krajský přebor říj 6, 2018 Kostelec nad Orlicí V 0 - 3 4 0 0 0 –
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 10, 2018 Sokol Třebeš P 2 - 1 92 0 0 0 4,7
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2018 Červený Kostelec P 3 - 2 94 0 0 0 4,7
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 20, 2018 Vysoká nad Labem V 4 - 0 90 0 0 0 8,1
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 13, 2018 Jaroměř V 2 - 4 91 0 0 0 6,9
  8. VOTROK Krajský přebor dub 22, 2018 Jiskra Hořice P 3 - 0 94 0 0 0 4,6
  9. VOTROK Krajský přebor dub 19, 2018 Kostelec nad Orlicí P 0 - 2 93 0 0 0 4,6
  10. VOTROK Krajský přebor dub 7, 2018 Libčany P 2 - 1 4 0 0 0 –
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 744 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
744 744
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,25 6,25

Útok

Góly
2 0,24
Góly ze hry
2 0,24
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,06
Obdržené góly na hřišti
14 1,69
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,36
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 62 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 56 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov "B" 2026/2027 82744206,25
AGRO CS 6. liga 82744206,25
Cidlina Nový Bydžov "B" 2025/2026 1601 431515,89
AGRO CS 1. A třída 1601 431515,89
Cidlina Nový Bydžov 2024/2025 2422 187306,15
Cidlina Nový Bydžov 2023/2024 2922 347406,17
Fortuna Divize C 130987105,82
Cidlina Nový Bydžov "B" 2022/2023 2312 085206,90
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 3042005,90
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 100834006,54
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 100791006,26
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 1701 312005,83
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 1201 021005,84
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 1401 164006,54
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení