Dres
9
zář 4, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 9, 2019

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
691
Hodnocení
6,51
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2018 Sobotka V 4 - 1 8 0 0 0 –
  2. VOTROK Krajský přebor zář 2, 2018 Sokol Třebeš P 2 - 0 62 0 0 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor srp 26, 2018 Dobruška V 2 - 1 21 0 0 0 6,1
  4. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2018 Červený Kostelec V 2 - 2 10 0 0 0 6,0
  5. VOTROK Krajský přebor srp 12, 2018 Jiskra Hořice V 1 - 0 2 0 0 0 –
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 691 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
691 691
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,51 6,51

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,08
Obdržené góly na hřišti
13 1,69
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,39
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,39

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 79 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 56 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 81691006,51
AGRO CS 6. liga 81691006,51
Sokol Stěžery 2025/2026 2622 125405,97
AGRO CS 1. A třída 2622 125405,97
Sokol Stěžery 2024/2025 2522 109115,94
AGRO CS 1. A třída 2522 109115,94
Sokol Stěžery 2023/2024 2742 449705,83
1. A třída 2742 449705,83
Sokol Stěžery 2022/2023 2422 101505,89
AM GNOL 1. A třída 2422 101505,89
Sokol Stěžery 2021/2022 2502 235106,85
Spartak Kobylice 2018/2019 1421 188205,52
AM GNOL 1. A třída 1421 188205,52
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 151435106,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení