Juriga Dominik

Konec kariéry
říj 29, 1996
29 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
11
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
883
Hodnocení
6,55
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída srp 18, 2019 Trutnov "B" P 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Červený Kostelec V 3 - 2 41 1 0 0 7,7
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2019 Jiskra Hořice P 6 - 2 90 0 0 0 4,9
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2019 Jaroměř V 3 - 6 90 0 0 0 7,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Lázně Bělohrad P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2019 Dobruška P 3 - 3 65 0 0 0 5,5
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2019 Slavia Hradec Králové P 2 - 4 91 1 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Libčany P 5 - 1 80 0 0 0 5,0
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 883 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
883 883
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,55 6,55

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,43
Obdržené góly na hřišti
4 0,41
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,02
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,61

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 15 % 83 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 91 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2019/2020 110883006,55
Sobotka 2018/2019 2531 593105,89
Sobotka 2017/2018 2311 906106,51
AM GNOL 1. A třída 2311 906106,51
Sobotka 2016/2017 2201 799105,75
JAKO 1. A třída 2201 799105,75
Sobotka 2015/2016 2111 566105,87
1. A třída 2111 566105,87
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení