Wimmer Filip

Konec kariéry
lis 8, 1996
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
21
Góly
2
V základní sestavě
14
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
1 325
Hodnocení
6,07
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 27, 2022 Dobrovice P 2 - 1 24 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Velké Hamry P 2 - 3 94 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C čvn 5, 2022 Dvůr Králové nad Labem R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Benátky nad Jizerou V 4 - 1 91 1 0 0 8,1
  5. Fortuna Divize C kvě 21, 2022 Sokol Libiš V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  6. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Hlinsko V 5 - 0 91 1 0 0 8,5
  7. Fortuna Divize C kvě 7, 2022 Kosmonosy R 2 - 2 51 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C dub 27, 2022 Čáslav R 1 - 1 33 0 0 0 6,4
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Letohrad P 3 - 1 65 0 1 0 5,3
  10. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Sparta Kutná Hora V 1 - 4 67 0 0 0 6,9
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 325 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
1 325 1 325
Kapitánem
6 6
Hodnocení
6,07 6,07

Útok

Góly
2 0,14
Góly ze hry
2 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
26 1,77
Obdržené góly na hřišti
25 1,70
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,07
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,34

Disciplína

Žluté karty
2 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 56 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 49 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2022/2023 2121 325206,07
Fortuna Divize C 2121 325206,07
Vysoké Mýto 2021/2022 2471 785416,68
Fortuna Divize C 2471 785416,68
Vysoké Mýto 2020/2021 71466106,89
Fortuna Divize C 71466106,89
Vysoké Mýto 2019/2020 134550106,65
Fortuna Divize C 134550106,65
Vysoké Mýto 2018/2019 2031 357416,11
Fortuna Divize C 2031 357416,11
Vysoké Mýto 2017/2018 2441 969516,49
Fortuna Divize C 2441 969516,49
Vysoké Mýto 2016/2017 2321 993406,59
Fortuna Divize C 2321 993406,59
Vysoké Mýto 2015/2016 2101 219106,10
Divize C 2101 219106,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení