Dres
8
lis 25, 1996
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 16, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
344
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor kvě 1 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 0 89 0 0 0 5,0
  2. STARMON Krajský přebor dub 26 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 2 96 1 0 0 7,8
  3. STARMON Krajský přebor dub 18 Slavia Hradec Králové P 3 - 0 62 0 0 0 5,3
  4. STARMON Krajský přebor dub 12 Solnice V 2 - 1 72 0 0 0 5,9
  5. STARMON Krajský přebor dub 5 Roudnice P 4 - 2 64 0 0 0 5,1
  6. STARMON Krajský přebor bře 29 Vrchlabí R 2 - 2 60 0 0 0 5,4
  7. STARMON Krajský přebor bře 22 Červený Kostelec R 1 - 1 50 0 0 0 6,0
  8. STARMON Krajský přebor bře 15 Jičín R 1 - 1 46 0 0 0 5,6
  9. STARMON Krajský přebor bře 8 Sokol Třebeš V 1 - 0 79 0 0 0 7,0
  10. STARMON Krajský přebor lis 15, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" V 5 - 0 65 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 344 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
344 344
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,05
Obdržené góly na hřišti
5 1,31
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,26
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 29 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 60344005,85
5. liga 60344005,85
Týniště nad Orlicí 2025/2026 2431 593006,02
Týniště nad Orlicí 2024/2025 2521 612106,16
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2822 418306,04
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2842 411316,30
Týniště nad Orlicí 2021/2022 27112 131407,20
AM GNOL 1. A třída 27112 131407,20
Týniště nad Orlicí 2020/2021 94747107,38
Týniště nad Orlicí 2019/2020 110721106,03
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2822 283106,23
AM GNOL 1. A třída 2822 283106,23
Týniště nad Orlicí 2017/2018 3012 625406,03
AM GNOL 1. A třída 3012 625406,03
Týniště nad Orlicí 2016/2017 2812 242405,77
JAKO 1. A třída 2812 242405,77
Týniště nad Orlicí 2015/2016 2311 925105,83
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení