Matějka Pavel

SK Spartak Hajnice
Dres
19
lis 27, 1996
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 25, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
5
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
495
Hodnocení
6,99
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A zář 13, 2025 Chlumec nad Cidlinou "C" V 6 - 0 90 1 0 0 8,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina A zář 7, 2025 Dolní Kalná P 4 - 1 91 0 0 0 4,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina A srp 30, 2025 Sokol Nepolisy V 5 - 1 90 1 0 0 8,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina A srp 24, 2025 Sokol Dohalice V 1 - 6 92 3 0 0 10,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A srp 16, 2025 Vrchlabí "B" R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina A srp 9, 2025 Sobotka V 2 - 3 93 1 0 0 7,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 21, 2025 Miletín V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 15, 2025 Dolní Kalná V 1 - 6 92 1 0 0 8,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 8, 2025 Jičín "B" V 5 - 2 91 3 0 0 10,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 1, 2025 Sokol Dětenice V 6 - 1 81 1 0 0 8,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 495 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
495 495
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,99 6,99

Útok

Góly
3 0,55
Góly ze hry
3 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,91
Obdržené góly na hřišti
8 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,45
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 93 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 67 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 73495106,99
AGRO CS 6. liga 73495106,99
Spartak Hajnice 2025/2026 19141 455107,10
Spartak Hajnice 2024/2025 23141 994006,98
Jiskra Kocbeře 2023/2024 25102 235305,48
Jiskra Kocbeře 2021/2022 2552 282205,66
Jiskra Kocbeře 2020/2021 82734006,18
Trutnov "B" 2018/2019 1971 543006,34
AM GNOL 1. A třída 1971 543006,34
Trutnov 2017/2018 3382 276206,15
Fortuna Divize C 90197205,78
Trutnov 2016/2017 38122 833106,40
Fortuna Divize C 150733005,66
Jaroměř 2015/2016 1421 192005,41
Divize C 1421 192005,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení