Soumar Lukáš

Konec kariéry
led 1, 1997
29 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
11
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
757
Hodnocení
5,99
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Trutnov "B" P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2022 Třebechovice pod Orebem V 2 - 2 30 0 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Nový Hradec Králové V 2 - 3 49 0 0 0 6,0
  4. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Lázně Bělohrad V 2 - 0 93 0 1 0 6,9
  5. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2022 Miletín P 3 - 0 90 0 1 0 4,6
  6. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Náchod "B" V 5 - 1 71 0 0 0 6,7
  7. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2022 Sobotka P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  8. AM GNOL 1. A třída zář 25, 2022 Bystřian Kunčice V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída zář 18, 2022 Sokol Stěžery P 0 - 2 60 0 0 0 5,1
  10. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2022 Česká Skalice V 2 - 2 16 0 0 0 6,0
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 757 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
757 757
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,99 5,99

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,19
Obdržené góly na hřišti
16 1,90
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,71
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
3 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 47 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 61 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2022/2023 111757305,99
Slovan Broumov 2021/2022 2231 204405,90
AM GNOL 1. A třída 2231 204405,90
Slovan Broumov 2020/2021 40305005,07
Slovan Broumov 2018/2019 1541 244405,91
AM GNOL 1. A třída 1541 244405,91
Náchod 2016/2017 3572 116906,08
Fortuna Divize C 140683205,63
Náchod 2015/2016 74400207,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení