Šustek Petr

TJ Slovan Broumov
Dres
7
led 21, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 9, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
562
Hodnocení
5,96
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B lis 1, 2025 Sokol Provodov V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B říj 26, 2025 Třebechovice pod Orebem R 2 - 2 46 0 0 0 6,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B říj 19, 2025 Náchod "B" V 3 - 4 95 0 0 0 6,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 12, 2025 Velichovky P 0 - 2 72 0 0 0 5,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 5, 2025 Vysoká nad Labem V 2 - 1 55 0 0 0 6,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina B zář 27, 2025 Slavoj Předměřice nad Labem P 7 - 1 91 0 0 0 4,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina B zář 14, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" P 4 - 3 90 0 0 0 5,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B zář 7, 2025 Sokol Javornice V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B srp 31, 2025 Slavoj Teplice nad Metují P 1 - 5 90 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B srp 24, 2025 Lokomotiva Meziměstí P 2 - 3 94 0 0 0 5,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 562 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
562 562
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,76
Obdržené góly na hřišti
18 2,88
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,12
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 23 % 40 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 20 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 70562005,96
AGRO CS 6. liga 70562005,96
Slovan Broumov 2025/2026 2402 062005,97
Slovan Broumov 2024/2025 1421 075405,90
AGRO CS 1. A třída 1421 075405,90
Slovan Broumov 2023/2024 2612 301315,65
1. A třída 2612 301315,65
Slovan Broumov 2022/2023 3062 757406,00
AM GNOL 1. A třída 3062 757406,00
Slovan Broumov 2021/2022 1341 183306,27
AM GNOL 1. A třída 1341 183306,27
Náchod 2021/2022 1311 028405,71
Fortuna Divize C 121938405,77
Náchod 2020/2021 71376106,73
Fortuna Divize C 61286106,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení