Dres
11
úno 1, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 5, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
7
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
739
Hodnocení
7,14
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 30 Kostelec nad Orlicí P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Česká Skalice R 2 - 2 96 1 0 0 7,0
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 17 Lázně Bělohrad R 3 - 3 95 2 1 0 7,6
  4. AGRO CS 1. A třída dub 25 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  5. AGRO CS 1. A třída dub 18 Nový Hradec Králové R 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  6. AGRO CS 1. A třída dub 11 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 91 0 0 0 7,1
  7. AGRO CS 1. A třída dub 4 Černilov V 5 - 2 91 1 0 0 8,1
  8. AGRO CS 1. A třída bře 29 Kopidlno P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída bře 21 Sokol Stěžery V 4 - 3 92 0 0 0 6,8
  10. AGRO CS 1. A třída bře 7 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 0 100 0 1 0 6,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 739 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
739 739
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,14 7,14

Útok

Góly
7 0,85
Góly ze hry
7 0,85
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,92
Obdržené góly na hřišti
17 2,07
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,85
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 90 % 96 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 87739007,14
AGRO CS 6. liga 87739007,14
Bystřian Kunčice 2025/2026 27222 464307,29
AGRO CS 1. A třída 27222 464307,29
Bystřian Kunčice 2024/2025 30242 707106,68
AGRO CS 1. A třída 30242 707106,68
Bystřian Kunčice 2023/2024 28222 513406,70
1. A třída 28222 513406,70
Bystřian Kunčice 2022/2023 30342 765506,99
AM GNOL 1. A třída 30342 765506,99
Bystřian Kunčice 2021/2022 28222 575306,82
AM GNOL 1. A třída 28222 575306,82
Bystřian Kunčice 2020/2021 912825007,28
Vysoké Mýto 2019/2020 142678206,46
Fortuna Divize C 142678206,46
Vysoké Mýto 2018/2019 2651 710006,17
Fortuna Divize C 2651 710006,17
Kratonohy 2017/2018 3042 517306,19
Fortuna Divize C 2942 472306,19
Kratonohy 2016/2017 15121 286107,05
Fortuna Divize C 1261 035106,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení