Košek Dominik

Konec kariéry
úno 24, 1997
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
20
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
16
Odehrané minuty
481
Hodnocení
6,07
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C říj 11, 2020 Sparta Kolín P 3 - 0 19 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C říj 4, 2020 Polaban Nymburk V 1 - 4 16 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C zář 5, 2020 Náchod P 5 - 2 16 0 0 0 5,9
  4. Fortuna Divize C srp 30, 2020 Kosmonosy V 7 - 0 36 0 0 0 6,3
  5. Fortuna Divize C srp 23, 2020 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 0 57 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C bře 7, 2020 Trutnov V 0 - 3 19 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C lis 16, 2019 Horky nad Jizerou V 0 - 1 92 1 0 0 8,6
  8. Fortuna Divize C lis 10, 2019 Polaban Nymburk V 5 - 0 90 2 0 0 9,5
  9. Fortuna Divize C lis 2, 2019 Sparta Kutná Hora V 1 - 1 77 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Vysoké Mýto P 1 - 3 45 0 0 0 5,4
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 481 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
16 16
Odehrané minuty
481 481
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,07 6,07

Útok

Góly
1 0,19
Góly ze hry
1 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,12
Obdržené góly na hřišti
4 0,75
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,37
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 51 % 56 % Hodnocení 33 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2021/2022 201481006,07
Fortuna Divize C 201481006,07
Benátky nad Jizerou 2020/2021 50144006,04
Fortuna Divize C 50144006,04
Benátky nad Jizerou 2019/2020 164733106,60
Fortuna Divize C 164733106,60
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2861 623006,38
Fortuna Divize C 2861 623006,38
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení