Ronovský Adam

Konec kariéry
bře 8, 1997
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
23
Góly
3
V základní sestavě
13
Ze střídačky
10
Odehrané minuty
1 313
Hodnocení
5,90
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Benešov P 0 - 2 74 0 0 0 5,1
  2. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Turnov P 2 - 1 97 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 2 83 0 0 0 5,3
  4. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Velké Hamry P 1 - 0 18 0 0 0 5,9
  5. Fortuna Divize C říj 1, 2023 Slavia Hradec Králové P 1 - 3 93 1 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Hlinsko P 3 - 2 26 0 0 0 5,9
  7. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Kosmonosy R 3 - 3 94 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Letohrad P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C zář 3, 2023 Dobrovice V 3 - 1 95 0 0 0 7,0
  10. Fortuna Divize C srp 26, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 0 63 0 0 0 5,1
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 313 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
10 10
Odehrané minuty
1 313 1 313
Kapitánem
3 3
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
3 0,21
Góly ze hry
2 0,14
Góly z penalt
1 0,07

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 1,23
Obdržené góly na hřišti
22 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,27
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
2 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 33 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 50 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 2331 313205,90
Fortuna Divize C 2331 313205,90
Čáslav 2022/2023 3022 052315,76
Fortuna Divize C 3022 052315,76
Čáslav 2021/2022 30141 998406,61
Fortuna Divize C 30141 998406,61
Čáslav 2020/2021 83588006,40
Fortuna Divize C 83588006,40
Čáslav 2019/2020 1691 298106,58
Fortuna Divize C 1691 298106,58
Čáslav 2018/2019 131452206,02
Fortuna Divize C 131452206,02
Čáslav 2017/2018 6053006,00
Čáslav 2016/2017 110244006,19
Fortuna Divize C 110244006,19
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení