Tylšar Pavel

Konec kariéry
dub 10, 1997
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
27
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
17
Odehrané minuty
1 118
Hodnocení
6,00
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Kosmonosy P 3 - 0 22 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C bře 19, 2022 Čáslav P 0 - 2 46 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Letohrad P 3 - 2 45 0 0 0 5,4
  4. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Horky nad Jizerou V 4 - 0 16 0 0 0 6,4
  5. Fortuna Divize C říj 23, 2021 Tochovice P 2 - 1 77 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C říj 16, 2021 Sparta Kutná Hora V 5 - 1 21 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C říj 9, 2021 Vysoké Mýto P 1 - 0 46 0 0 0 5,8
  8. Fortuna Divize C říj 2, 2021 Poříčany V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  9. Fortuna Divize C zář 28, 2021 Trutnov V 0 - 1 32 0 0 0 6,5
  10. Fortuna Divize C zář 25, 2021 Náchod V 2 - 3 24 0 1 0 5,8
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 118 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
17 17
Odehrané minuty
1 118 1 118
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
1 0,08
Góly ze hry
1 0,08
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 1,77
Obdržené góly na hřišti
25 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,24
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,24

Disciplína

Žluté karty
3 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 46 % Hodnocení 56 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Libiš 2021/2022 2711 118306,00
Fortuna Divize C 2711 118306,00
Sokol Libiš 2020/2021 60316005,60
Fortuna Divize C 60316005,60
Sokol Libiš 2019/2020 140917005,96
Fortuna Divize C 140917005,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení