Dres
67
dub 13, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 11, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
8
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
794
Hodnocení
7,03
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Lázně Bělohrad P 3 - 1 81 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída čvn 7 Sokol Třebeš "B" P 2 - 4 92 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 1. A třída čvn 3 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 0 92 1 0 0 8,6
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 24 Cidlina Nový Bydžov "B" V 0 - 3 64 0 0 0 7,2
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Nový Hradec Králové V 4 - 1 82 3 0 0 10,0
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 9 Bystřian Kunčice V 0 - 5 84 1 0 0 8,4
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Černilov P 0 - 1 97 0 0 0 5,2
  8. AGRO CS 1. A třída dub 26 Kopidlno V 1 - 5 92 1 0 0 8,1
  9. AGRO CS 1. A třída dub 18 Sokol Stěžery R 1 - 1 72 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída dub 11 Slavoj Skřivany V 1 - 4 92 2 0 0 9,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 794 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
794 794
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,03 7,03

Útok

Góly
8 0,91
Góly ze hry
7 0,79
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,49
Obdržené góly na hřišti
14 1,59
Rozdíl skóre na hřišti
8 0,91
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 94 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 62 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 108794007,03
AGRO CS 6. liga 108794007,03
Nové Město nad Metují 2025/2026 1581 308006,82
AGRO CS 1. A třída 1581 308006,82
Černilov 2025/2026 64456106,25
Černilov 2024/2025 30272 742207,11
AGRO CS 1. A třída 30272 742207,11
Vysoká nad Labem 2023/2024 61458006,98
1. A třída 61458006,98
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 73502006,87
1. A třída 73502006,87
Černilov 2022/2023 21191 842016,91
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 2431 532106,93
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 71439006,86
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 1190007,80
Černilov 2019/2020 142771006,01
Jaroměř 2018/2019 1331 032105,52
Černilov 2018/2019 105506106,76
Černilov 2017/2018 30312 544007,58
AM GNOL 1. A třída 30312 544007,58
Černilov 2016/2017 2711 806306,04
JAKO 1. A třída 2711 806306,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení