Vencbauer Filip

FK Turnov
Dres
7
čvn 28, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 18, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
21
Góly
2
V základní sestavě
18
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 591
Hodnocení
6,30
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Trutnov V 3 - 2 66 0 0 0 6,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Kosmonosy V 1 - 2 98 0 1 0 6,5
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2025 Svitavy R 3 - 3 32 0 0 0 5,7
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Hlinsko P 7 - 1 46 0 0 0 5,2
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Brandýs nad Labem R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Horní Ředice P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2025 Spartak Police nad Metují V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 3 94 0 0 0 7,1
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 P 2 - 1 97 0 0 0 5,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 14, 2025 Chrudim V 5 - 0 91 0 0 0 7,5
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 591 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 591 1 591
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
45 2,55
Obdržené góly na hřišti
33 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
12 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 74 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 53 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 2121 591206,30
Turnov 2024/2025 2942 543206,47
Turnov 2023/2024 2431 653306,18
Fortuna Divize C 2431 653306,18
Turnov 2022/2023 1921 426106,08
Fortuna Divize C 1921 426106,08
Velké Hamry 2020/2021 4056005,95
Velké Hamry 2019/2020 120564106,00
Fortuna Divize C 120564106,00
Velké Hamry 2018/2019 2201 032306,07
Fortuna Divize C 2201 032306,07
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 10900
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení