Chráska Ondřej

SK Česká Skalice
Dres
14
čvc 3, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 4, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
33
Hodnocení
6,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2019 Nové Město nad Metují P 5 - 1 91 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 1, 2019 Spartak Police nad Metují P 2 - 2 77 2 1 0 7,9
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2019 Trutnov "B" P 5 - 1 50 0 0 1 2,7
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Česká Skalice P 3 - 5 93 1 0 0 6,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2019 Černilov P 4 - 2 93 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2019 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 92 1 0 0 5,9
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 4, 2019 Nový Hradec Králové P 1 - 2 83 0 0 0 5,3
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2019 Slovan Broumov V 3 - 1 89 1 1 0 7,6
  9. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Náchod "B" P 8 - 3 90 1 0 0 5,9
  10. AM GNOL 1. A třída dub 20, 2019 Velké Poříčí P 2 - 2 92 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 33 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
33 33
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 2,73
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
1 2,73
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 71 % Hodnocení 12 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 1033006,30
5. liga 1033006,30
Sparta Úpice 2025/2026 21111 563506,62
Sparta Úpice 2024/2025 25222 142707,02
Česká Skalice 2023/2024 162763306,05
Česká Skalice 2022/2023 21141 297307,35
AM GNOL 1. A třída 21141 297307,35
Česká Skalice 2021/2022 28151 849307,09
AM GNOL 1. A třída 28151 849307,09
Sparta Úpice 2020/2021 84616206,96
Sparta Úpice 2019/2020 88595207,35
Sparta Úpice 2018/2019 15101 310416,04
AM GNOL 1. A třída 15101 310416,04
Červený Kostelec 2018/2019 41202206,30
Trutnov "B" 2016/2017 2031 133605,81
Trutnov "C" 2015/2016 50130005,53
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení