Chráska Ondřej

SK Česká Skalice
Dres
14
čvc 3, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 4, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
33
Hodnocení
6,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A bře 18, 2017 Valdice V 3 - 5 72 0 0 0 5,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina A lis 5, 2016 Jiskra Kocbeře V 3 - 0 70 1 0 0 8,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A říj 29, 2016 Rudník P 3 - 1 74 0 0 0 5,6
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 22, 2016 Nová Paka P 2 - 4 29 0 0 0 5,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A říj 16, 2016 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 2 35 0 1 0 5,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 10, 2016 Cidlina Nový Bydžov "B" P 2 - 1 20 0 0 0 5,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina A zář 4, 2016 Dvůr Králové nad Labem "B" P 1 - 3 73 0 1 0 4,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina A srp 21, 2016 Valdice V 4 - 3 92 1 1 0 7,5
  9. JAKO 1. B třída - skupina A srp 13, 2016 Jičín "B" P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina B říj 17, 2015 Tatran Hostinné V 1 - 1 10 0 0 0 5,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 33 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
33 33
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 2,73
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
1 2,73
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 71 % Hodnocení 12 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 1033006,30
5. liga 1033006,30
Sparta Úpice 2025/2026 21111 563506,62
Sparta Úpice 2024/2025 25222 142707,02
Česká Skalice 2023/2024 162763306,05
Česká Skalice 2022/2023 21141 297307,35
AM GNOL 1. A třída 21141 297307,35
Česká Skalice 2021/2022 28151 849307,09
AM GNOL 1. A třída 28151 849307,09
Sparta Úpice 2020/2021 84616206,96
Sparta Úpice 2019/2020 88595207,35
Sparta Úpice 2018/2019 15101 310416,04
AM GNOL 1. A třída 15101 310416,04
Červený Kostelec 2018/2019 41202206,30
Trutnov "B" 2016/2017 2031 133605,81
Trutnov "C" 2015/2016 50130005,53
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení