Dres
10
čvc 3, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 17, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
560
Hodnocení
6,49
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. STARMON Krajský přebor zář 19, 2025 Slavia Hradec Králové R 2 - 2 51 0 0 0 6,4
  2. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Roudnice V 2 - 1 8 0 0 0 –
  3. STARMON Krajský přebor srp 31, 2025 Vrchlabí R 3 - 3 44 0 1 0 5,3
  4. STARMON Krajský přebor srp 24, 2025 Červený Kostelec V 3 - 1 29 0 0 0 6,3
  5. STARMON Krajský přebor srp 17, 2025 Jičín P 3 - 1 63 0 0 0 5,8
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Jaroměř P 4 - 0 33 0 0 0 5,8
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Sokol Železnice R 1 - 1 48 0 0 0 6,4
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Sokol Třebeš V 0 - 1 7 0 0 0 –
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 10, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 2 32 0 0 0 5,9
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Solnice P 1 - 2 45 0 0 0 5,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 560 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
560 560
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
3 0,48
Góly ze hry
3 0,48
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,45
Obdržené góly na hřišti
13 2,09
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,32

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 83 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 73560106,49
5. liga 73560106,49
Týniště nad Orlicí 2025/2026 182916106,24
Týniště nad Orlicí 2024/2025 2331 349305,89
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2691 875206,48
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2561 850506,48
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2391 387306,97
AM GNOL 1. A třída 2391 387306,97
Týniště nad Orlicí 2020/2021 4081005,95
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1531 202306,69
AM GNOL 1. A třída 1531 202306,69
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2541 460206,29
AM GNOL 1. A třída 2541 460206,29
Týniště nad Orlicí 2017/2018 2191 391006,59
AM GNOL 1. A třída 2191 391006,59
Týniště nad Orlicí 2016/2017 2451 890206,04
JAKO 1. A třída 2451 890206,04
Týniště nad Orlicí 2015/2016 50329005,42
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení