Dres
10
čvc 3, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 17, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
560
Hodnocení
6,49
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 7, 2023 Jaroměř V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  2. M GROUP CZ Krajský přebor dub 30, 2023 Jiskra Hořice P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  3. M GROUP CZ Krajský přebor dub 26, 2023 Libčany V 0 - 3 94 0 0 0 7,4
  4. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Slavia Hradec Králové P 1 - 7 92 0 0 0 4,8
  5. M GROUP CZ Krajský přebor dub 16, 2023 Vrchlabí V 2 - 3 93 1 0 0 7,8
  6. M GROUP CZ Krajský přebor dub 2, 2023 Spartak Police nad Metují V 2 - 1 63 0 0 0 5,9
  7. M GROUP CZ Krajský přebor bře 26, 2023 Solnice V 0 - 1 95 1 0 0 8,6
  8. M GROUP CZ Krajský přebor bře 19, 2023 Vysoká nad Labem V 2 - 1 45 1 1 0 8,0
  9. M GROUP CZ Krajský přebor lis 13, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 5 62 0 1 0 4,6
  10. M GROUP CZ Krajský přebor lis 5, 2022 Kostelec nad Orlicí V 0 - 5 79 2 0 0 9,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 560 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
560 560
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
3 0,48
Góly ze hry
3 0,48
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,45
Obdržené góly na hřišti
13 2,09
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,32

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 83 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 73560106,49
5. liga 73560106,49
Týniště nad Orlicí 2025/2026 182916106,24
Týniště nad Orlicí 2024/2025 2331 349305,89
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2691 875206,48
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2561 850506,48
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2391 387306,97
AM GNOL 1. A třída 2391 387306,97
Týniště nad Orlicí 2020/2021 4081005,95
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1531 202306,69
AM GNOL 1. A třída 1531 202306,69
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2541 460206,29
AM GNOL 1. A třída 2541 460206,29
Týniště nad Orlicí 2017/2018 2191 391006,59
AM GNOL 1. A třída 2191 391006,59
Týniště nad Orlicí 2016/2017 2451 890206,04
JAKO 1. A třída 2451 890206,04
Týniště nad Orlicí 2015/2016 50329005,42
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení