Žitka Patrik

Konec kariéry
čvc 10, 1997
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
30
Góly
15
V základní sestavě
29
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 315
Hodnocení
6,91
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Sparta Kutná Hora V 3 - 0 68 2 0 0 9,8
  2. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Vysoké Mýto V 2 - 3 75 2 1 0 8,7
  3. Fortuna Divize C čvn 5, 2022 Poříčany V 6 - 1 78 1 0 0 7,7
  4. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Náchod P 1 - 0 79 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C kvě 22, 2022 Sparta Kolín P 4 - 1 62 0 0 0 5,1
  6. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 65 2 1 0 8,2
  7. Fortuna Divize C kvě 8, 2022 Benátky nad Jizerou V 1 - 2 79 1 0 0 7,7
  8. Fortuna Divize C dub 24, 2022 Hlinsko V 1 - 2 35 1 1 0 7,7
  9. Fortuna Divize C dub 3, 2022 Letohrad R 1 - 1 12 0 0 0 6,4
  10. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Trutnov V 1 - 3 70 1 0 0 8,7
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 315 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
29 29
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 315 2 315
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,91 6,91

Útok

Góly
15 0,58
Góly ze hry
15 0,58
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
47 1,83
Obdržené góly na hřišti
31 1,21
Rozdíl skóre na hřišti
16 0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,39

Disciplína

Žluté karty
6 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 96 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 67 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2023/2024 30152 315606,91
Fortuna Divize C 30152 315606,91
Velké Hamry 2022/2023 30252 479607,16
Fortuna Divize C 30252 479607,16
Velké Hamry 2021/2022 27252 057707,27
Fortuna Divize C 27252 057707,27
Velké Hamry 2020/2021 76446107,71
Fortuna Divize C 76446107,71
Velké Hamry 2019/2020 113328006,18
Fortuna Divize C 113328006,18
Velké Hamry 2018/2019 193665106,01
Fortuna Divize C 193665106,01
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 5198006,32
Divize C 5198006,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení