Pelta Adam

Konec kariéry
čvc 29, 1997
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
16
Góly
1
V základní sestavě
14
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
859
Hodnocení
6,48
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 22, 2018 Benátky nad Jizerou P 2 - 3 5 0 0 0 –
  2. Fortuna Divize C zář 15, 2018 Přepeře P 3 - 2 66 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C zář 8, 2018 Pardubice P 0 - 1 78 0 0 0 5,3
  4. Fortuna Divize C zář 1, 2018 Trutnov P 2 - 2 45 0 0 0 6,4
  5. Fortuna Divize C srp 25, 2018 Vysoké Mýto V 2 - 1 61 0 0 0 6,2
  6. Fortuna Divize C srp 19, 2018 Kolín V 1 - 4 62 0 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C čvn 15, 2018 Sokol Živanice P 0 - 6 91 0 1 0 4,4
  8. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Kratonohy P 2 - 1 90 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C čvn 2, 2018 Pardubice V 2 - 2 84 0 0 0 5,6
  10. Fortuna Divize C kvě 27, 2018 Čáslav P 3 - 1 81 0 0 0 5,3
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 859 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
859 859
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,48 6,48

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,31
Obdržené góly na hřišti
8 0,84
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,47
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,42

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 88 % Hodnocení 49 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2018/2019 161859006,48
Fortuna Divize C 161859006,48
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2017/2018 2932 182206,11
Fortuna Divize C 2932 182206,11
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 30167006,10
Divize C 30167006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení