Podzimek Jan

SK Kosmonosy
Dres
13
srp 5, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 30, 2020

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
672
Hodnocení
6,98
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Přepeře P 2 - 0 10 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Vysoké Mýto R 3 - 3 95 0 0 0 6,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4, 2025 Dobrovice V 0 - 1 49 0 1 0 6,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27, 2025 Čáslav V 2 - 1 18 0 1 0 5,5
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Náchod V 1 - 2 27 0 0 0 6,5
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23, 2025 Hlinsko V 2 - 1 25 1 1 0 8,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9, 2025 Horní Ředice R 2 - 2 14 1 0 0 7,6
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Hlinsko V 2 - 4 91 0 0 0 7,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 7, 2025 Slavia Hradec Králové V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 1, 2025 Horní Ředice P 2 - 1 93 0 1 0 4,8
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 672 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
672 672
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,98 6,98

Útok

Góly
4 0,54
Góly ze hry
4 0,54
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,95
Obdržené góly na hřišti
10 1,34
Rozdíl skóre na hřišti
12 1,61
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,27

Disciplína

Žluté karty
3 0,40
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 88 % 95 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 14 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2026/2027 94672306,98
Kosmonosy 2025/2026 182643506,10
Kosmonosy 2024/2025 2942 6491106,24
Kosmonosy 2023/2024 1921 179305,86
Fortuna Divize C 1921 179305,86
Kosmonosy 2021/2022 2611 862506,16
Fortuna Divize C 2611 862506,16
Kosmonosy 2020/2021 1023105,50
Polaban Nymburk 2019/2020 1401 247215,16
Fortuna Divize C 1401 247215,16
Turnov 2018/2019 1401 126205,56
Fortuna Divize C 1401 126205,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení