Dres
4
srp 19, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 25, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
790
Hodnocení
5,82
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Sokol Železnice P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  2. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Třebeš P 2 - 5 94 0 1 0 4,5
  3. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Česká Skalice V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  4. VOTROK Krajský přebor srp 31, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 2 96 0 0 0 6,9
  5. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Solnice V 7 - 3 91 1 0 0 8,1
  6. VOTROK Krajský přebor srp 17, 2024 Červený Kostelec P 2 - 1 97 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 3 93 0 0 0 5,1
  8. 1. A třída čvn 15, 2024 Sokol Železnice V 5 - 2 90 1 0 0 8,1
  9. 1. A třída čvn 8, 2024 Vrchlabí V 9 - 1 58 1 0 0 8,6
  10. 1. A třída čvn 1, 2024 Třebechovice pod Orebem V 0 - 5 91 0 0 0 7,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 790 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
790 790
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,82 5,82

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,14
Obdržené góly na hřišti
18 2,05
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,91
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
2 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 15 % 27 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou "B" 2026/2027 100883205,84
5. liga 90790205,82
Chlumec nad Cidlinou 2025/2026 2941 687615,94
Vysoká nad Labem 2024/2025 2812 624505,81
Vysoká nad Labem 2023/2024 2842 530216,80
1. A třída 2842 530216,80
Vysoká nad Labem 2022/2023 2832 557715,90
Trutnov 2021/2022 110792106,26
Fortuna Divize C 110792106,26
Trutnov 2020/2021 80528105,73
Fortuna Divize C 70455105,53
Trutnov 2019/2020 1091104,60
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 1411 251706,59
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 1521 304306,51
Jaroměř 2018/2019 1411 169305,94
Jaroměř 2017/2018 2321 795416,37
Jaroměř 2016/2017 2541 844315,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení