Skořepa Jakub

Konec kariéry
srp 27, 1997
29 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
30
Góly
2
V základní sestavě
29
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 667
Hodnocení
5,78
Žluté karty
7
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 9, 2022 Trutnov P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  2. Fortuna Divize C dub 3, 2022 Horky nad Jizerou V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Tochovice P 5 - 1 93 0 0 0 4,9
  4. Fortuna Divize C bře 20, 2022 Sparta Kutná Hora V 4 - 0 91 0 0 0 7,4
  5. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Vysoké Mýto P 2 - 0 77 0 0 0 5,3
  6. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Náchod V 0 - 2 94 1 0 0 8,3
  7. Fortuna Divize C říj 24, 2021 Velké Hamry R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C říj 17, 2021 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 0 92 0 0 0 4,9
  9. Fortuna Divize C říj 10, 2021 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  10. Fortuna Divize C říj 2, 2021 Sokol Libiš P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 667 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
29 29
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 667 2 667
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,78 5,78

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
2 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 1,28
Obdržené góly na hřišti
66 2,23
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −0,94
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,20

Disciplína

Žluté karty
7 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 21 % Hodnocení 97 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Poříčany 2021/2022 3022 667705,78
Fortuna Divize C 3022 667705,78
Poříčany 2020/2021 81735206,14
Fortuna Divize C 81735206,14
Český Brod 2018/2019 2201 730805,99
Fortuna Divize C 2201 730805,99
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení