Zelenka Lukáš

FC Hlinsko
Dres
3
říj 4, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 15, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
22
Góly
3
V základní sestavě
17
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 570
Hodnocení
5,94
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 12, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 1 94 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C dub 14, 2024 Vysoké Mýto P 1 - 2 7 0 0 0 –
  3. Fortuna Divize C dub 6, 2024 Benešov P 4 - 1 80 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C bře 17, 2024 Velké Hamry P 1 - 2 92 1 0 0 6,3
  5. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Slavia Hradec Králové R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C čvn 10, 2023 Letohrad V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C čvn 4, 2023 Čáslav P 2 - 1 96 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Trutnov V 3 - 1 94 1 0 0 8,0
  9. Fortuna Divize C kvě 20, 2023 Brandýs nad Labem P 2 - 1 95 1 1 0 5,8
  10. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Vysoké Mýto P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 570 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
17 17
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 570 1 570
Kapitánem
3 3
Hodnocení
5,94 5,94

Útok

Góly
3 0,17
Góly ze hry
3 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 1,95
Obdržené góly na hřišti
40 2,29
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,34
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,06

Disciplína

Žluté karty
3 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 39 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2025/2026 2231 570305,94
Hlinsko 2024/2025 41277106,27
Hlinsko 2023/2024 92676006,52
Fortuna Divize C 92676006,52
Hlinsko 2022/2023 2842 369606,28
Fortuna Divize C 2842 369606,28
Hlinsko 2021/2022 2862 550706,06
Fortuna Divize C 2862 550706,06
Pardubice 2018/2019 202964106,19
Fortuna Divize C 202964106,19
Pardubice 2017/2018 2311 435206,24
Fortuna Divize C 2311 435206,24
Pardubice 2016/2017 92428006,34
Fortuna Divize C 92428006,34
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení