Strasser Michal

MFK Trutnov
Dres
3
říj 5, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 30, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
853
Hodnocení
6,39
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor zář 3, 2022 Vysoká nad Labem V 0 - 5 90 0 0 0 7,5
  2. M GROUP CZ Krajský přebor srp 28, 2022 Libčany V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
  3. M GROUP CZ Krajský přebor srp 21, 2022 Sokol Třebeš P 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  4. M GROUP CZ Krajský přebor srp 17, 2022 Kostelec nad Orlicí V 0 - 5 90 1 0 0 8,5
  5. M GROUP CZ Krajský přebor srp 14, 2022 Chlumec nad Cidlinou V 3 - 2 61 0 0 0 7,3
  6. MIACOM Krajský přebor čvn 10, 2022 Vysoká nad Labem V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
  7. MIACOM Krajský přebor čvn 4, 2022 Dobruška P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  8. MIACOM Krajský přebor kvě 29, 2022 Libčany V 5 - 1 90 0 0 0 7,1
  9. MIACOM Krajský přebor kvě 22, 2022 Cidlina Nový Bydžov P 4 - 2 96 0 0 0 5,1
  10. MIACOM Krajský přebor kvě 15, 2022 Červený Kostelec V 1 - 4 92 0 0 0 7,1
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 853 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
853 853
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,39 6,39

Útok

Góly
2 0,21
Góly ze hry
2 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,00
Obdržené góly na hřišti
13 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
6 0,63
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 72 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov 2026/2027 102853606,39
Trutnov 2025/2026 2712 309506,10
Spartak Police nad Metují 2024/2025 2201 912515,71
Slavia Hradec Králové 2023/2024 1911 759506,07
Fortuna Divize C 1911 759506,07
Slavia Hradec Králové 2022/2023 2522 143306,61
Slavia Hradec Králové 2021/2022 2942 588506,86
Letohrad 2020/2021 60171005,84
Fortuna Divize C 60171005,84
Letohrad 2019/2020 142998405,96
Fortuna Divize C 142998405,96
Libčany 2018/2019 1521 185206,29
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 30150005,53
Kratonohy 2017/2018 3412 1411216,21
Fortuna Divize C 140634405,86
Kratonohy 2016/2017 1411 199305,79
Fortuna Divize C 1311 179305,77
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 81621106,95
Divize C 81621106,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení